joi, 17 septembrie 2009
k norok am...
azi a fost o zi mijto...cred...prima ora...mate...ne-a adus testele...si ghiki...am luat o nota. la fizika a fost ok...deocamdata.testul la romana...ingrozitor de bn.in pauza proasta de mn, gura sparta, m-am luat in gura k stefi, ,,barbatul casei'', adik kel mai puternik din kls. m-a rupt ala de oase..park a dat o masina peste mn.apoi la info a fost ka la al doilea razboi mondial...kadeobikei.apoi m-am dus la sport unde am alergat toata ora degeaba...la handbal.Am venit akas...am vazut un baiat mijto rawww... niki nu kred k mai trebuie sa mai zik. erau tovarasii mei de o viata la fotbal. Curioasa de mn, m-am dus si io akolo. m-am intors spre kasa si venea si fotbalistul de geo printre kei de varsta mea...kam asa putin mai miki dar si mai mari. am stat de vorba k aia si apoi m-am dus la maga....knd m-am intors adormitul de geo k vali(un baiat) se dukeau akas. am intrat in kas si m-am dus la baie...am alunekat k bleaga si am cazut pe gresie.knd m-am ridikat(dupa k k mi-am mai luat-o de la stefi am mai si cazut)am dat k kapul de koltul de la geam.atunki mi-am zis...,, k norok am''.
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu